Skip to content Skip to footer

Project kantoor Secrid Den Haag

Bron Secrid: “A better world start in your pocket”. De creatieve reis die verandert hoe we kijken naar de dagelijkse benodigdheden. Voor Secrid begon het allemaal toen contact geld in de jaren ’90 plaats maakt voor betaalkaarten. Secrid is reeds decennia de belangrijkste speler op het produceren en aanbieden van compacte pocket-size wallets.

Gietvloer moest aansluiten op concept

Samen met de aannemer, architect en Secrid zelf is er gekozen om een Motion MIX PU gietvloer toe te passen. Voorkeur had om de uitstraling van de gietvloer aan te laten sluiten op het concept van Secrid: gebruiksvriendelijk, industrieel en vernieuwend. De gekozen gietvloer sluit zich hier geheel naadloos op aan. Bij Motion zijn we net zoals bij Secrid continu bezig met het doorontwikkelen en vernieuwen van onze collectie gietvloeren. Niet alleen qua uitstraling maar ook de functionaliteit van de gietvloer staan hierbij centraal.

Complexiteit

Vanaf de ontwerpfase is Motion betrokken geweest, dit heeft dan ook geleid tot een optimaal en fantastisch eindresultaat. Vele bouwvergaderingen, werkbezoeken en veel overleg zijn nodig geweest om het proces in goede banen te leiden. Tijdens de voorbereiding werd snel duidelijk dat dit geen standaard ontwerp zou worden. Veel details maakten het project tot een complexe uitdaging. Door samen te werken met betrokken partijen zoals de aannemer en architect zijn de werkzaamheden uitgevoerd. Er is bijvoorbeeld gekozen voor een dikkere dekvloer om hoogte van andere vloeren en details beter af te kunnen stemmen. Daarbij de wens om betonnen elementen te respecteren en de vloer hier op aan te kunnen sluiten. Iedere partij heeft de grenzen van uitvoerbaarheid op moeten zoeken.

Motion MIX Gietvloer

“Wij willen een kleur welke alleen voor ons is gemaakt en wordt aangebracht” , aldus de opdrachtgever. De Motion gietvloer is in vrijwel iedere kleur als kleurcombinatie verkrijgbaar. De gekozen MIX gietvloer betreft een bruintint welke is gemixt met een lichte bruintint. Door een tint rood toe te voegen is er een kleur ontwikkeld welke op geen ander project toegepast zal worden.
De combinatie van twee kleuren geeft de gietvloer een zogenoemd betonlook effect. Natuurlijke patronen van vleugen en betonlookeffect maken de vloer levendig en geven de vloer een natuurlijke uitstraling. De gietvloer is echt het visitekaartje van het kantoor geworden en benadrukt het open karakter van de ruimte.

Een nieuw kantoor binnen de bestaande bouw

Met behoud van de buitenmuren en authentieke elementen van het gebouw is de binnenkant van het gebouw volledig turn-key omgevormd tot een nieuw kantoor. Een nieuwbouwkantoor binnen een bestaand pand. Voordeel bij een renovatie van dit formaat is dat ieder facet optimaal voorbereid kan worden en alle onderdelen op elkaar afgestemd kunnen worden. De gietvloer is één van de laatste afwerkingen in de planning geworden. Na het aanbrengen van de gietvloer is interieurbouwer begonnen met het inrichten het hoogwaardige turn-key kantoor.

Het resultaat spreekt voor zich. Een open ruimte met industriële elementen, een familiaire sfeer en efficiënt ingericht om maximaal gebruik te maken van de oppervlakte. In het middelste deel van het kantoor ontvangt Secrid relaties, vanuit dit punt is er zicht op alle afdelingen van het bedrijf. Je krijgt direct een vertrouwd maar bovenal betrouwbaar gevoel.

Galerij

Vloeradvies op maat

Motion gietvloeren biedt niet alleen vloeren, maar ook microcement wandafwerkingen. Vraag een vrijblijvende offerte aan of kom langs voor advies op maat in onze showroom in Amsterdam Zuidoost.

In het kort

Voor het kantoor van Secrid in Den Haag is een Motion MIX PU gietvloer gerealiseerd die naadloos aansluit op het merk: modern, industrieel en vernieuwend. In samenwerking met alle betrokken partijen is een unieke kleur ontwikkeld met een subtiele betonlook. De vloer combineert uitstraling met functionaliteit en vormt een sterk onderdeel van het totaalconcept.

TypeMotion MIX gietvloerKleurKarpianoToepassingVloerLocatieDen HaagOppervlak1.390 m2Share
0
    Samples aanvragen
    Je winkelwagen is leegCollectie bekijken

    Plan een afspraak in onze showroom

    Contact us and get the complete fall maintenance package